ادعای جنجالی دادکان درباره وزارت ورزش و انتخابات فدراسیون‌ فوتبال

ادعای جنجالی دادکان درباره وزارت ورزش و انتخابات فدراسیون‌ فوتبال
ادعای جنجالی دادکان درباره وزارت ورزش و انتخابات فدراسیون‌...

در شرایطی که گفته می‌شود محمدحسین قریب مدیرعامل پیشین استقلال نماینده وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون فوتبال است، دادکان شدیدا از پروسه ورود مدیرعامل اسبق استقلال به انتخابات فدراسیون انتقاد کرد.

دادکان در مصاحبه‌ای با برنامه ورزش ایران رادیو ایران گفت :

” دارند شرایط را طوری فراهم می‌کنند که آقای قریب رئیس فدراسیون شود. از همه جا به مدیران باشگاهها، هیاتهای فوتبال در استانها و اعضای مجمع زنگ می‌زنند و آنها را تحت فشار می‌گذارند تا به قریب رای دهند. گزینه‌های دیگری هم مطرح شده اما می خواهند کاری می‌کنند تا بقیه کاندیداها رای نیاورند.”

دادکان مدعی است که قریب در صورت ورود به انتخابات فدراسیون فوتبال، بالاجبار و بر خلاف میلش این کار را انجام خواهد داد:

” خود قریب می گوید من مال فوتبال نیستم. می گوید من ۲-۳ سال مدیرعامل بودم و ول کردم و رفتم و سال ۹۰ هم من را به زور وارد انتخابات کردند و رای نیاوردم. او دوست ندارد وارد انتخابات شود چون خودش را فوتبالی نمی‌داند منتهی به او گفته شده تعداد نمایندگان باشگاهها در انتخابات فدراسیون در اساسنامه جدید نسبت به سال ۹۰ بیشتر شده و از این بابت نگران نباشد و فکر کند شانسش برای پیروزی بالا رفته است.”

دادکان که پیش از این در مصاحبه ای ، شرایط را برای حضورش در انتخابات فدراسیون مهیا ندانسته بود، حالا حرفهای جدیدی می‌‍زند:

” قبلا مسئولان فدراسیون فوتبال به من گفته بودند که بیا و نامزد شو اما اگر من بیایم، کاری می‌کنند که رای نیاورم. آذری مدیرعامل باشگاه فولاد که دیروز در رادیو ایران مصاحبه کرده بود که می خواهد وارد انتخابات شود به من گفت تو بیا ما مدیران باشگاهها حمایتت میکنیم. اما من به او گفتم که اگر من بیایم به همه شما می‌گویند به قریب رای دهید. به او گفتم اگر مدیرعامل کارخانه فولاد به تو بگوید به قریب رای دهی، تو قبول نمی کنی؟ معلوم است که باید قبول کنی. آذری هم مکث کرد و حرف مرا پذیرفت. چون اگر این کار را نکند کارخانه فولاد هم به او و تیمش بودجه نخواهد داد.”

دادکان که در دوران ریاستش در فدراسیون، فوتبال را به لحاظ مالی به وضع خوبی رسانده بود، در این مصاحبه اشاره ای به آن روزها داشته:

” من از هیچ نهادی کمک نگرفتم و وقتی رفتم که ۵.۶ میلیارد تومان در خزانه فدراسیون فوتبال بود اما آنهایی که ادعای درآمدزایی برای فدراسیون دارند باید بدانند که فدراسیون فوتبال، ماهانه ۶۰۰ میلیون تومان هزینه دارد و باید ببینند توان فراهم کردن چنین پولی را دارند. تازه این هزینه ارزی نیست و هزینه ریالی است.”

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال، در بخش دیگری از صحبتهایش با برنامه ورزش ایران رادیو ایران، درباره انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی هم صحبت کرده است:

” بهتر است درباره اسکوچیچ صحبت نکنم. اما نظرم این بود که وحید هاشمیان ۲ بازی اول سرمربی موقت می شد و بعد و در زمان مناسب یک سرمربی بزرگ می آوردند. حتی آقای محصص هم حرف مرا تائید کرد اما حالا که اسکوچیچ انتخاب شده فقط باید برای تیم ملی آرزوی موفقیت کنیم.”

بخش پایان حرفهای او، درباره بازیهای تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی است:

” باید کاری کنیم که بحرین برای بازی برگشت به ایران بیاید چون بحرین در تلاش است تا هر طور شده بازی با ایران در کشور ثالث برگزار شود و از الان فعالیتهایش برای این قضیه را شروع کرده.”


حمل و نقل اهواز,حمل و نقل خوزستان,باربری,باربری اهواز,حمل کالای اهواز,حمل و نقل کالا,ترانسپورت کالا,ترانزیت کالا,نرخ باربری در اهواز,نرخ حمل و نقل اهواز,قیمت حمل بار از اهواز,تعرفه حمل کالا از اهواز,اهوازترابر,قیمت باربری اهواز,حمل بار اهواز,حمل انواع آهن آلات اهواز,اتوبار,تعرفه حمل بار از اهواز,لیست باربریهای اهواز,نرخ حمل حمل کالا از اهواز,بهترین باربری اهواز ,اوبار,باربری اینترنتی,حمل مصالح ساختمانی,حمل آهن آلات,بهترین باربری در اهواز,بهترین حمل و نقل در ایران,حمل ام دی اف از اهواز,حمل و نقل ام دی اف,حمل انواع چوب,لیست شرکتهای حمل و نقل اهواز,حمل کالا از اهواز,حمل کالا از خوزستان,حمل کانتینر,کمرشکن,بوژی,حمل محمولات سنگین و فوق سنگین,جابجایی بارهای ترافیکی,حمل بار ترافیکی,حمل بارهای حجیم,حمل و نقل,حمل و نقل سنگین,کمرشکن داران

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اهواز-شهرک بزرگ حمل و نقل اهواز
تلفن : 06135516052
فکس : 06135516052
ايميل : info@ahvaztarabar.com
مدیریت : 09162828147

نمادها

درباره ما

شرکت حمل و نقل اهواز ترابر با سالها تجربه و فعالیت در حوضه ی حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را جهت حمل انواع محمولات سبک ، سنگین و فوق سنگین اعلام میدارد
تیم ما با سالها فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا (باربری اهواز) و مجهز به انواع کامیونها سعی بر آن دارد که رابطه ای طولانی مدت با مشتریان خود برقرار کند
 مهمترین هدف تیم اهواز ترابر کسب رضایت مشتریان است و در این راستا همه تلاش خود را میکند 
 گروه ما با عنوان  دست سرعت کشور در حوزه حمل و نقل کالا مفتخر به ارائه بهترین خدمات با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت میباشد
ترانسپورت کالا به عنوان اساسی ترین رکن در جهت رشد صنعت به شمار میرود از این رو شرکت حمل و نقل اهواز ترابر به عنوان بهترین و مجهزترین  شرکت حمل و نقل اهواز و خوزستان و قرار گرفتن در جایگاه اول استان و جایگاه سوم از میان 1081 شرکت حمل و نقل زمینی کالا از پیشگامان صنعت حمل و نقل کشور میباشد 

خبرنامه

ارسال