نخست وزیر عراق در جریان حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی بود؟

نخست وزیر عراق در جریان حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی بود؟
نخست وزیر عراق در جریان حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی...

نخست وزیر عراق در جریان حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی بود؟
باشگاه خبرنگاران نوشت: سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به آمریکایی‌ها در حمله به عین‌الأسد تلفات سنگینی وارد شده و نمی‌توانند تلفات سنگین را مخفی نگاه دارند.
سردار سرتیپ پاسدار «ابوالفضل شکارچی» سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح در یادواره شهدای شهر بهارستان با تبریک دهه مبارک فجر و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: سردار سلیمانی قلب‌ها را به خود جذب و جبهه متحد اسلامی را در مقابل استکبار جهانی به صورت منظم سازماندهی کرد و نهایتاً خود در این مسیر شهید شد.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا حادثه تروریستی زاهدان هم تصریح کرد: امام رژیمی را براندازی و نظامی را پایه‌گذاری کرد که اگر بخواهیم مقایسه‌ای کنیم سال‌ها مقایسه ذلیل بودن نظام شاهی و عزیز بودن نظام اسلامی طول می‌کشد.
سردار شکارچی با بیان اینکه اگر در ۷۰۰ شهر ما شهید سلیمانی تشییع می‌شد نهضت استقبال با شکوه ادامه داشت، گفت: با ترور حاج قاسم سلیمانی نهضت سلیمانی عمیق‌تر و گسترده‌تر شد.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مشکل آمریکایی‌ها برآورد اطلاعاتی است، اذعان کرد: آمریکا حاج قاسم سلیمانی را ترور کرد تا جبهه مقاومت را شکست دهد، اما مکتب سلیمانی گسترش پیدا کرد و در مدت کوتاهی آسیب‌های جدی به آمریکا وارد شد.
با شهادت ابومهدی المهندس وحدت مردم عراق تقویت شد
او در ادامه با اشاره به آسیب‌های آمریکا بعد از شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها در عراق می‌خواستند دولت شیعه عراق را از بین ببرند و تفرقه بین مردم ایجاد کنند، اما بعد از شهادت ابومهدی المهندس و همرزمانش وحدت مردم عراق تقویت شد و جبهه مقاومت به این نتیجه رسید که نباید به دشمن امان داد و باید حملات پی در پی انجام داد.
سردار شکارچی ادامه داد: ۱۷ یگان عربستان در حمله‌های یمن از بین رفت و تعداد بسیار زیادی به اسارت یمنی‌ها در آمدند و برای نخستین بار هواپیمایی آمریکایی در افغانستان سقوط کرد که سرنشینان آن به جز خدمه پرواز همه فرماندهان و طراحان ترور در این منطقه بودند که همه از بین رفتند.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه بیان کرد: مهمتر از همه این بود که هر جنگی که در کره زمین شکل گرفت آمریکایی‌ها از آن بهره‌برداری می‌کردند و فقط یک کشور که حدود ۶۰ سال پیش گوش مالی به آمریکایی‌ها داد ژاپن بود که نتیجه آن ۲۱۰ هزار کشته در هیروشیما و ناکازاکی بود.
او ادامه داد: بر خلاف همه این کشورها، جمهوری اسلامی ایران قهرمانه و شجاعانانه در مقابل آمریکا می‌ایستد.
آمریکایی‌ها مجبور هستند تلفات عین‌الأسد را اعلام کنند
سردار شکارچی در مورد اینکه آیا آمریکایی‌ها می‌دانستند که ما به پایگاه آن‌ها در عراق موشک شلیک می‌کنیم، گفت: یک ربع قبل از عملیات به نخست وزیر عراق اطلاع داده می‌شود، چراکه ما تجاوزگر نیستیم و در واقع به آمریکایی‌ها اطلاع داده نشده بود؛ خود آمریکایی‌ها آماده بودند و می‌دانستند که انتقام در پیش است، اما در عین حال تلفات سنگینی به آن‌ها وارد شده و مجبور هستند در روزهای آینده به این تلفات اعتراف کنند و نمی‌توانند تلفات سنگین را مخفی نگاه دارند.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: البته ما دنبال کشتن آدم‌ها نیستیم و خواستیم به آمریکا بفهمانیم ما مثل بقیه کشورها نیستیم و ما نه تا پای میز مذاکره بلکه تا نابودی آمریکا ایستاده‌ایم.
او افزود: امام فرمودند ما تا آخر ایستادیم و این آخر را نظام جمهوری اسلامی و نه آمریکا و نه انگلیس و فرانسه تعیین می‌کند؛ ما در مقابل همه ستم ایستاده‌ایم و علنی اعلام می‌داریم که از محرومان عالم حمایت می‌کنیم و هرکس در مقابل ظلم بایستد ما از او حمایت خواهیم داشت.
سردار شکارچی با اشاره به آیه جاء الحق و زهق الباطل تصریح کرد: امروز ایرانی‌ها محور مقاومت هستند و زهق‌الباطل نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکاست؛ ما صادقانه وارد شدیم و صادقانه خارج می‌شویم و صداقت ما در ادای تکلیف است.
سردار شکارچی در ادامه بیان کرد: چرا باید پول نفت عربستان گلوله شود و بر سر کودکان فقیر و گرسنه یمنی بریزد، در حالی که ۵۰ درصد عربستانی‌ها از گرسنگی دارند جان می‌دهند، فرهنگ انقلاب اسلامی این را نمی‌پسندد.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رشادت‌ها و خلوص شهیدان و با بیان خاطراتی از رشادت‌های آن‌ها عنوان کرد: آیا سزوار است امروز از این نظام دوری کنیم و آب به آسیاب دشمن بریزیم؛ ما کشور قدرتمند و با صلابتی هستیم که خواب را از چشم مستکبران گرفته و مردم دنیا دارند به مردم ایران غبطه می‌خورند و در رأس این حکومت نائب امام زمان است.
کرسی مسؤولیت را به افرادی از جنس سردار سلیمانی بسپاریم
او افزود: نگاه ما باید نگاه عمیق باشد و کرسی‌های مسؤولیت را به کسانی از جنس شهید سلیمانی بسپاریم، نه به افرادی از جنس رضاشاه و منافقان و دنیاطلبان که جلوی ما ظاهری را ارائه می‌دهند، اما در باطن به ما خیانت می‌کنند.
سردار شکارچی با اشاره به نفوذ در مجلس و دولت گفت: ما باید جلوی راهکار و راهبرد دشمن که نفوذ است را بگیریم و گول ظاهر را نخوریم تا باشد که در آخرت هم عزتمند باشیم.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: عده‌ای خود را وقف مشکلات مردم می‌کنند و دغدعه حل مشکلات را دارند، این افراد را باید به کرسی مسؤولیت برسانیم، نه کسی که بر کرسی که می‌نشینید همه دغدغه‌اش خانواده و فرزندش باشد، فرزندی که حتی از کودکی به ایران نیامده و اگر آمده به خاطر تفریح آمده است.
او با بیان اینکه همه مشکلات حل شدنی است، اذعان کرد: مشکلات امروز کشور نتیجه ناکارآمدی و نفوذی‌های آمریکایی است که به دست من و شما مسؤولیت گرفتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
حمل و نقل اهواز,حمل و نقل خوزستان,باربری,باربری اهواز,حمل کالای اهواز,حمل و نقل کالا,ترانسپورت کالا,ترانزیت کالا,نرخ باربری در اهواز,نرخ حمل و نقل اهواز,قیمت حمل بار از اهواز,تعرفه حمل کالا از اهواز,اهوازترابر,قیمت باربری اهواز,حمل بار اهواز,حمل انواع آهن آلات اهواز,اتوبار,تعرفه حمل بار از اهواز,لیست باربریهای اهواز,نرخ حمل حمل کالا از اهواز,بهترین باربری اهواز ,اوبار,باربری اینترنتی,حمل مصالح ساختمانی,حمل آهن آلات,بهترین باربری در اهواز,بهترین حمل و نقل در ایران,حمل ام دی اف از اهواز,حمل و نقل ام دی اف,حمل انواع چوب,لیست شرکتهای حمل و نقل اهواز,حمل کالا از اهواز,حمل کالا از خوزستان,حمل کانتینر,کمرشکن,بوژی,حمل محمولات سنگین و فوق سنگین,جابجایی بارهای ترافیکی,حمل بار ترافیکی,حمل بارهای حجیم,حمل و نقل,حمل و نقل سنگین,کمرشکن داران
 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اهواز-شهرک بزرگ حمل و نقل اهواز
تلفن : 06135516052
فکس : 06135516052
ايميل : info@ahvaztarabar.com
مدیریت : 09162828147

نمادها

درباره ما

شرکت حمل و نقل اهواز ترابر با سالها تجربه و فعالیت در حوضه ی حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را جهت حمل انواع محمولات سبک ، سنگین و فوق سنگین اعلام میدارد
تیم ما با سالها فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا (باربری اهواز) و مجهز به انواع کامیونها سعی بر آن دارد که رابطه ای طولانی مدت با مشتریان خود برقرار کند
 مهمترین هدف تیم اهواز ترابر کسب رضایت مشتریان است و در این راستا همه تلاش خود را میکند 
 گروه ما با عنوان  دست سرعت کشور در حوزه حمل و نقل کالا مفتخر به ارائه بهترین خدمات با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت میباشد
ترانسپورت کالا به عنوان اساسی ترین رکن در جهت رشد صنعت به شمار میرود از این رو شرکت حمل و نقل اهواز ترابر به عنوان بهترین و مجهزترین  شرکت حمل و نقل اهواز و خوزستان و قرار گرفتن در جایگاه اول استان و جایگاه سوم از میان 1081 شرکت حمل و نقل زمینی کالا از پیشگامان صنعت حمل و نقل کشور میباشد 

خبرنامه

ارسال