درخواست عجیب سولماز زن پولدار تهرانی از بازپرس / پلیس شوکه شد

درخواست عجیب سولماز زن پولدار تهرانی از بازپرس / پلیس شوکه شد
درخواست عجیب سولماز زن پولدار تهرانی از بازپرس / پلیس...

اوایل هفته گذشته زن جوانی در خیابان های شمال تهران بود که ناگهان خودروی پژو 405 نقره ای رنگ جلوی راهش را گرفت و پس از لحظاتی فریادهای کمک کمک زن جوان در خیابان سعادت آباد به گوش رسید.

داشمندان بالاخره موفق به کشف روش لاغری دائمی شدند!
به دنبال یک پزشک متخصص حرفه ای در تهران هستید؟
شستشوی تخصصی انواع فرش کار ما است! (10% تخفیف - تهران)
جک s5 رو همین الان قیمت بگیر!
جدیدترین روش کاشت طبیعی ابرو در تخصصی‌ترین کلینیک در تهران
لیپوماتیک روشی سریع برای کاهش وزن!
زن جوان به خودروی پژو آویزان بود که خودرو به سرعت حرکت کرد و مردان مرموز با کشاندن زن جوان روی زمین موفق به فرار شدند.

دادسرای جنایی

زن جوان که روی بدنش آثار کشیده شدن روی زمین نمایان بود با چهره ای آَشفته و ناراحت پا در دادسرای امورجنایی تهران گذاشت و از ربوده شدن بچه شش ساله اش به بازپرس جنایی خبر داد.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شوند و در گام نخست زن جوان هدف تحقیق قرار گرفت.

زن جوان که سولماز نام دارد به ماموران گفت: پسر شش ساله ام را در آغوش گرفته بودم و در خیابان سعادت آباد قدم می زدم که ناگهان خودروی پژوی نقره ای جلوی پایم توقف کرد و مردان غریبه به زور پسرم را از من گرفتند که سعی داشتند مانع کارشان شوم که خودروی شان شروع به حرکت کرد و دزدان کیفم را نیز گرفتند و در حالی که روی زمین کشیده می شدم پا به فرار گذاشتند که از درد زیاد کیفم را رها کردم و دزدان خشن، پسر و کیفم را سرقت کردند.

سگ دزدی

کارآگاهان تحقیقات پلیسی را در گام نخست روی نزدیکان زن جوان آغاز کردند که در این مرحله مشخص شد ماجرای آدم ربایی دروغ بوده و دزدان سگ زن جوان را به سرقت برده اند.

زن جوان در این مرحله گفت: من تنها زندگی می کنم و وابستگی زیادی به سگم دارم و چون می خواستم پلیس خیلی زود دزدان سگم را پیدا کنند ادعا کردم که پسرم را ربوده اند.

تیم پلیسی در ادامه تحقیقات پی بردند که زن جوان روی سگش یک GPS نصب کرده اما با توجه به سرقت رفتن گوشی موبایل زن جوان که GPS به آن وصل بود ردزنی دزدان غیر ممکن شد.

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا این که دزدان سگ گران قیمت که 40 میلیون تومان ارزش دارد از طریق موبایل سولماز توانستند با صاحب سگ تماس بگیرند و برای پس فرستادن سگ در خواست 20 میلیون تومان پول کردند.

سولماز که حاضر بود برای پس گرفتن سگش پول میلیونی را بپردازد با دزدان قرار ملاقات گذاشت که در آخرین لحظه دزدان محل قرار را به محل دیگری منتقل کردند و این روند در چند مرحله ادامه داشت و در نهایت دزدان سگ در محل حاضر نشدند.

دستور بازپرس

با توجه به سرقت مقرون به آزار دزدان خشن بازپرس پرونده دستور داد تا کارآگاهان صاحب خودروی پژو را ردیابی کنند و همزمان تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری دزدان خشن وارد عمل شوند.اخبار روز/اخبار حوادث/اهواز ترابر/باربری در اهواز/باربری در خوزستان/حمل و نقل در اهواز/حمل و نقل در خوزستان/حمل انواع کالا از اهواز/حمل آهن آلات در اهواز/حمل اثاثیه منزل در اهواز/صدور بارنامه/بیمه کالا/تعرفه حمل بار در اهواز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اهواز-شهرک بزرگ حمل و نقل اهواز
تلفن : 06135516052
فکس : 06135516052
ايميل : info@ahvaztarabar.com
مدیریت : 09162828147

نمادها

درباره ما

شرکت حمل و نقل اهواز ترابر با سالها تجربه و فعالیت در حوضه ی حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را جهت حمل انواع محمولات سبک ، سنگین و فوق سنگین اعلام میدارد
تیم ما با سالها فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا (باربری اهواز) و مجهز به انواع کامیونها سعی بر آن دارد که رابطه ای طولانی مدت با مشتریان خود برقرار کند
 مهمترین هدف تیم اهواز ترابر کسب رضایت مشتریان است و در این راستا همه تلاش خود را میکند 
 گروه ما با عنوان  دست سرعت کشور در حوزه حمل و نقل کالا مفتخر به ارائه بهترین خدمات با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت میباشد
ترانسپورت کالا به عنوان اساسی ترین رکن در جهت رشد صنعت به شمار میرود از این رو شرکت حمل و نقل اهواز ترابر به عنوان بهترین و مجهزترین  شرکت حمل و نقل اهواز و خوزستان و قرار گرفتن در جایگاه اول استان و جایگاه سوم از میان 1081 شرکت حمل و نقل زمینی کالا از پیشگامان صنعت حمل و نقل کشور میباشد 

خبرنامه

ارسال