اقدام پلیدانه دختر جوان تهرانی با پلیس / پزشکی قانونی همه چیز را فاش کرد

اقدام پلیدانه دختر جوان تهرانی با پلیس / پزشکی قانونی همه چیز را فاش کرد
اقدام پلیدانه دختر جوان تهرانی با پلیس / پزشکی قانونی...

دختر جوان که از خانه فرار کرده بود پس از بازگشت به خانه برای حفظ آبرویش یک سناریوی عجیب مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، اوایل هفته گذشته دختر جوانی با دست و پاهای زخمی پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای ربوده شدنش از سوی مرد جوانی پرده برداشت.!
دختر جوان در اظهاراتش به بازپرس جنایی گفت: 3 روز قبل در خیابان مرد جوانی که در فضای مجازی اینستاگرام آشنا شده بودم را دیدم و چون به او اعتماد داشتم سوار بر خودرویش شدم و در مسیر سرگرم صحبت بودیم که ناگهان مرد جوان مسیرش را تغییر داد و با تهدید چاقو مرا به یک خانه برد.

وی افزود: هر چه التماس کردم بی فایده بود و مرد جوان در مدت 3 روز مرا مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار داد تا اینکه در روز سوم وقتی مرد جوان خواب بود توانستم در خانه را باز کنم و از اسارتگاهش فرار کنم.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری مرد جوان وارد عمل شدند و دختر جوان نیز برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه مرد جوان در مخفیگاهش دستگیر شد و زمانیکه ماموران را پیش روی خود دید شوکه شد و ادعای بیگناهی کرد.

تحقیقات در این پرونده ادامه داشت تا اینکه ماموران پی بردند ادعاهای دختر جوان دروغ بوده و برای ردگم کنی این سناریو را طراحی کرده است.

مهشید وقتی در برابر مدارک پلیسی و پزشکی قانونی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد و گفت: روزی که از خانه خارج شدم با توجه به شناختی که از مرد جوان داشتم به خانه‌اش رفتم و در این 3 روز هیچ یک از اعضای خانواده ام از من اطلاعی نداشتند تا اینکه حوصله‌ام سر رفت و تصمیم گرفتم به خانه بازگردم.

دختر جوان ادامه داد: چون نمی خواستم خانواده ام به خاطر فرار از خانه نگاهشان به من تغییر کند با چاقو اقدام به خود زنی در دست و پاهایم کردم و فکر نمی کردم این سناریوی ساختگی فاش شود تا اینکه مرد جوان دستگیر شد و ادعاهای مرا دروغ اعلام کرد و پزشکی قانونی نیز محل زخم ها را خودزنی اعلام کرد و من به ناچار لب به اعتراف گشودم.

 
 
 
 
 
 
 
باربری در اهواز/باربری در خوزستان/حمل و نقل در اهواز/حمل و نقل خوزستان/تعرفه حمل کالا اهواز
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

شرکت حمل و نقل اهواز ترابر با سالها تجربه و فعالیت در حوضه ی حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را جهت حمل انواع محمولات سبک ، سنگین و فوق سنگین اعلام میدارد
تیم ما با سالها فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا (باربری اهواز) و مجهز به انواع کامیونها سعی بر آن دارد که رابطه ای طولانی مدت با مشتریان خود برقرار کند
 مهمترین هدف تیم اهواز ترابر کسب رضایت مشتریان است و در این راستا همه تلاش خود را میکند 
 گروه ما با عنوان  دست سرعت کشور در حوزه حمل و نقل کالا مفتخر به ارائه بهترین خدمات با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت میباشد
ترانسپورت کالا به عنوان اساسی ترین رکن در جهت رشد صنعت به شمار میرود از این رو شرکت حمل و نقل اهواز ترابر به عنوان بهترین و مجهزترین  شرکت حمل و نقل اهواز و خوزستان و قرار گرفتن در جایگاه اول استان و جایگاه سوم از میان 1081 شرکت حمل و نقل زمینی کالا از پیشگامان صنعت حمل و نقل کشور میباشد 

خبرنامه

ارسال