سرمربی پیشین اسپانیول در یک قدمی استقلال؟ یک اسپانیایی جانشین شفر می شود ؟!

سرمربی پیشین اسپانیول در یک قدمی استقلال؟ یک اسپانیایی جانشین شفر می شود ؟!
سرمربی پیشین اسپانیول در یک قدمی استقلال؟ یک اسپانیایی...

استقلال در فصل جاری عملکرد ناامید کننده ای با شفر داشت و این مربی باتجربه آلمانی با وجود آنکه با آبی پوشان قرارداد داشت اما در نهایت از کار برکنار شد.

انتصاب فرهاد مجیدی به عنوان جانشین شفر هر چند پسوند «موقت» داشت، اما بسیاری تصور کردند باشگاه با جانشینی این چهره محبوب سکو‌ها در صدد پیش بردن کار با همین روند است تا فرهاد در نهایت به عنوان جانشین اصلی مرد آلمانی معرفی شود، اما نه فرهاد مجیدی نه سران باشگاه استقلال زیر بار این موضوع نرفتند، به خصوص فرهاد که تأیید کرد جایگاه و سمت برایش اهمیتی ندارد و تنها هدفش نجات تیم محبوبش است.

با داغ شدن شایعات پیرامون اینکه مربی بعدی استقلال یک مربی داخلی خواهد بود، باشگاه به این موضوع واکنش نشان داد و همان‌طور که معاون ورزشی استقلال در واکنش به اعتراضات انجام شده از سوی هواداران در حاشیه بازی با استقلال خوزستان وعده حضور یک مربی خارجی را داده بود، این بار هم باشگاه روی استفاده از مربی خوب خارجی تأکید کرد.

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال نیز بار دیگر روی مواضع باشگاه در استفاده از گزینه خارجی تأکید کرد و گفت:

«ما وارد رایزنی برای جذب مربی خارجی شده‌ایم. دنبال یک مربی توانمند و بزرگ خارجی هستیم. یک مربی جوان که انگیزه بالایی داشته باشد و سبک کارش به ما شبیه باشد. ما دنبال کسی هستیم که بر آکادمی ما نظارت کند.»

حالا اما حکایت همیشگی فوتبال ایران برای استقلال شروع شده است و گمانه زنی درباره جایگزین شفر زیاد است و گزینه های زیادیاز راهروهای باشگاه شنیده می شود.

در این بین نزدیکان به باشگاه استقلال اعلام کرده اند ،از دیوید گالِگو به عنوان یکی از گزینه های نهایی مدیران باشگاه استقلال برای سرمربیگری آبی پوشان در فصل آینده سخن به میان می آید.

دیوید گالِگو ۴۷ ساله سرمربی سابق اسپانیول B بوده که مدتی هم در تیم اصلی اسپانیول مربیگری کرد و گفته می شود به دلیل شناخت فرهاد مجیدی از او (در زمانی که در اسپانیول به عنوان کارآموز حضور داشته) یکی از گزینه های مربیگری استقلال است.

البته باید گفت ، با یک جستجوی ساده اینترنتی مشخص می شود ، ” دیوید گالِگو ” نه بازیکن بزرگی بوده و نه در تیمی جز همین و تیم اول و دوم اسپانیول کار کرده و درکل اصلا فرد رزومه داری محسوب نمی شود. او تا آخر ماه می (همین ماه میلادی) با تیم دوم اسپانیول قرارداد دارد.

اما نکته مثبت او این است که گالِکو در زمان حضور در تیم اول اسپانیول، در ۵ بازی ، ۴ برد و یک تساوی کسب کرد.

هم اکنون او با تیم دوم اسپانیول ، در لیگ دسته دوی اسپانیا (سطح سوم فوتبال این کشور) با ۱۴ برد ، ۱۱ تساوی و ۱۰ شکست در گروه سوم این رقابتها در رده پنجم قرار دارد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اهواز-شهرک بزرگ حمل و نقل اهواز
تلفن : 06135516052
فکس : 06135516052
ايميل : info@ahvaztarabar.com
مدیریت : 09162828147

نمادها

درباره ما

شرکت حمل و نقل اهواز ترابر با سالها تجربه و فعالیت در حوضه ی حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را جهت حمل انواع محمولات سبک ، سنگین و فوق سنگین اعلام میدارد
تیم ما با سالها فعالیت در زمینه حمل و نقل کالا (باربری اهواز) و مجهز به انواع کامیونها سعی بر آن دارد که رابطه ای طولانی مدت با مشتریان خود برقرار کند
 مهمترین هدف تیم اهواز ترابر کسب رضایت مشتریان است و در این راستا همه تلاش خود را میکند 
 گروه ما با عنوان  دست سرعت کشور در حوزه حمل و نقل کالا مفتخر به ارائه بهترین خدمات با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت میباشد
ترانسپورت کالا به عنوان اساسی ترین رکن در جهت رشد صنعت به شمار میرود از این رو شرکت حمل و نقل اهواز ترابر به عنوان بهترین و مجهزترین  شرکت حمل و نقل اهواز و خوزستان و قرار گرفتن در جایگاه اول استان و جایگاه سوم از میان 1081 شرکت حمل و نقل زمینی کالا از پیشگامان صنعت حمل و نقل کشور میباشد 

خبرنامه

ارسال